Gastronomia i hotelarstwoznajdziemy Ci pracę

Gastro House. Wynajem pracowników

GastroHouse rozumie biznes nie tylko od strony świadczenia usług lecz z znacznie szerszej perspektywy, która pozwala nam oferować spójne i efektywne rozwiązania dla Naszych Klientów. Najwiekszą cenioną przez nas wartością jest relacja z Klientami oparta na zaufaniu. Naszym głównym założeniem jest profesjonalne świadczenie uslug oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta.

Lata doświadczeń w świadczeniu usług dla firm pozwoliły nam nawiązać codzienną współpracę z najlepszymi hotelami i innymi obiektami z szeroko rozumianej branży gostronomiczno – turystycznej. Nasi Klienci mogą także liczyć na nasze wsparcie przy realizacji wyjątkowych wydarzeń jak zamówienia specjalne dla szczególnie wymagających gości, bankiety, konferencje itp.

GastroHouse wyróżnia przejrzysty sposób sprawozdań finansowych i rozliczeń, wykwalifikowany personel, który w swoim dorobku zawodowym świadczył serwis dla wyjątkowo wymagających gości VIP z pierwszych stron gazet (pary prezydenckie, członkowie rządowych delegacji, gwiazdy show biznesu). Jesteśmy najlepszą agencją pośrednictwa pracy na pomorzu dla pracowników branży gastronomicznej -  kucharzy, kelnerów, barmanów, która jest w stanie zapewnić obsługę i serwis na największe i najbardziej wymagające wydarzenia.

Nie chcemy być najwięksi za to chcemy być najlepsi!

Dołącz do Nas!

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera w branży gastronomicznej bądź restauracji, jesteś odpowiedzialny za profesjonalną obsługę gości, dbasz również o budowanie pozytywnych relacji wraz z zachowaniem najwyższej jakość świadczonych usług, a także cechuje Cię wysoka kultura osobista, to dołącz do GastroHouse. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji, możliwość poszerzenia wiedzy i rozwoju zawodowego.

Dołączysz do naszego zespołu - dla nas praca jest pasją i przyjemnością!

Podaj swoje dane,
a my oddzwonimy i znajdziemy Ci pracę.